Melen Rafting

Rafting en eğlenceli macera sporlarının başında gelmektedir. Adrenalin salgısını yükselttiği için büyük bir stres yükünüzü azaltmakta ve sizi mutlu etmektedir. Rafting yapmak için arkadaş grubu oluşturmaya çalışmanıza gerek yoktur.

Bir rafting botunda minimum 6 maksimum 7 kişi bizim tavsiyemizdir. Rezervasyon sistemi ile çalıştığımız için gelen gruplardan sizin yerinize ekibinizi oluşturma imkanımız bulunmaktadır.

Yüzme bilmiyorsanız da rafting sporuna katılabilirsiniz. Bütün katılımcıların kask ve can yeleği gibi güvenlik ekipmanlarını takmaları zorunludur. Bu yelekler sizi suyun üzerinde tutmak için yeterlidir.

Suya düşme oranı yüzde bir ihtimaldir. Hocalarımızın talimatlarına uyulması durumunda bu oran daha da aşağı düşmektedir.

Full Paket Rafting Paketi İçeriği

 Sabah Açık Büfe Kahvaltı

 Rafting Sonrası Dönüş Yemeği

 Fotoğraf Çekimleri (Flaş disk getiriniz)

 Kaza Sigortası

 Malzeme Ekipman Desteği

 

 

Rezervasyon Yap
full-paket-rafting2

Rafting yapmak isteyen katılımcılara Mayıs ayına kadar katılacakları turlarda havalar soğuk olduğu için neopren dalgıç elbise verilmektedir. Mayıs ayından sonra havalar ısındığı için ve en önemlisi yaşanan salgın hastalık riski nedeni ile serbest kıyafet uygulaması vardır.

Rafting sporuna katılmak için zorunlu güvenlik ekipmanları dışında giysinin risk açısından bir önemi yoktur. Çabuk kuruyan ürünler tercih etmeniz önerilmektedir.

Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

 Şort, Tişört, Tayt, Haşema; gibi suda kullanacağınız ürünler

 Havlu,Şampuan, Yedek İç Çamaşırı, Terlik ;gibi duşlarda kullanılacak ürünler

 Flaş disk, Telefon Şarj kablosu gibi fotoğraf alımı için kullanılacak ürünler

Rezervasyon yaptığınızda whatsapp üzerinden genellikle konum paylaşımı yapılmaktadır. Eğer unutursak bize yazarak konum isteyebilirsiniz.

rafting hediye
Hediye Kartları

Diğer hediye kartlarını incele

İncele
Derecelendirme Yap! Motive Et!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]